optymalna komunikacja wizualna


o mnie

Witam.

Cieszę się, że moja aktywność i obecność w internecie spotkała się z Twoim zainteresowaniem. Jeśli jesteś na tej stronie zapewne chcesz mnie bliżej poznać.

Nazywam się Antoni Tuzel, grafiką, mam na myśli bardzo ogólne pojęcie, zajmuję się zawodowo od 1998 roku, odkąd zacząłem prowadzić własną agencję reklamową.

W międzyczasie przeprowadziłem kilka większych projektów niezwiązanych bezpośrednio z moją działalnością.

Niemniej, zdobyte doświadczenie pozwoliło m.in. na napisanie poradnika o telefonowaniu, czy rozwinięciu swoich umiejętności z zakresu marketingu internetowego i copywritingu.

Zobacz, w czym mogę Ci pomóc:

ja
grafika wektorowa
publikacje i skład DTP
strony www
aplikacja folii reklamowych
marketing & copywriting
zdjęcia i fotomanipulacje

Miałem do czynienia z różnymi odmianami grafiki i reklamy. Wykonywałem litery 3D, prowadziłem skład czasopism, przygotowywałem pliki do druku (dtp), projektowałem ulotki, katalogi, wizytówki.

Po 10 latach prowadzenia własnej działalności gospodarczej zmieniłem swoje priorytety i kierunek rozwoju, co skierowało mnie do pracy w jednej z większych, wrocławskich drukarni w dziale reklamy jako plastyk.

Nabyta praktyka pozwala mi na podjęcie się wykonania przeróżnych, wymagających projektów – biorąc pod uwagę ich techniczne i szczegółowe aspekty dobrego wykonania. Moje umiejętności z zakresu aplikacji przeróżnych folii samoprzylepnych (ORACAL, 3M, Avery) pozwalają również na pracę przy szeroko pojętej reklamie zewnętrznej.

Posiadam doświadczenie w tworzeniu stron www, zarówno tych statycznych w HTML jak i w oparciu o popularne systemy cms: WordPress’a czy Joomla!, gdzie otarłem się o niezbędną wiedzę z zakresu kodowania, css oraz skryptów.

Obecnie skupiłem się na podniesieniu swoich umiejętności związanych z szeroko pojętą komunikacja wizualną – w szczególności lubię wyzwania związane z identyfikacją wizualną – logotypy, branding, kreacja.

Jeśli głowę zaprząta Ci problem natury graficznej, nie zwlekaj – wyślij zapytanie korzystając z formularza na stronie kontakt, postaram się odpowiedzieć najszybciej jak tylko będę mógł.

Pozdrawiam, Antoni Tuzel

moja kultura pracy

przygotowanie

Nowy projekt zazwyczaj powstaje w drodze intensywnego gromadzenia przeze mnie kluczowych informacji, zarówno od samego zleceniodawcy jak i ze źródeł zewnętrznych.

Rozpoczynam pracę poprzez takie działania, które prowadzą do powstania czegoś oryginalnego, co nie posiada wzorca. Wynikiem takiego postępowania jest rezultat, który zależy wyłącznie od mojego intelektu, a nie od używanego sprzętu, materiałów czy oprogramowania.

wykonywanie

Pomysły i propozycje przedstawiam najpierw w formie szkiców na papierze lub plików poglądowych w komputerze.

Na każdym etapie procesu projektowania sugeruję wybieranie pomysłów, które są obiecujące i mogą być kontynuowane w celu dopracowania szczegółów.

Mogę zagwarantować, że podejmując się danego zlecenia jestem przy nim od początku do końca.

finalizowanie

Kiedy propozycje spełniają postawione wymagania mogą być przedstawione zleceniodawcy do wyboru jako wersje ostateczne.

Na tym końcowym etapie również są możliwe do wprowadzenia niewielkie poprawki lub zmiany, jednak nie mogą one całkowicie zmienić efektu całej pracy.

Zawsze staram się doprowadzić do sytuacji, gdzie odczuwanie satysfakcji – zarówno z wykonanej pracy jak i odbioru projektu – jest widoczne po obydwu stronach.