Zostałem jednym z BETA-testerów FUMP’a 2.0

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Przełomowe na skalę światową oprogramowanie do email marketingu powstaje w Polsce.

Strategie Rozwoju s.c., producent oprogramowania i internetowych szkoleń dla przedsiębiorców, w październiku 2011 opublikuje konkurencyjny na skalę światową program do email marketingu o nazwie FUMP 2.0.

Jako jedyny system email marketingowy na świecie, FUMP 2.0 będzie posiadał swój tzw. “marketplace”, czyli rynek aplikacji, pisanych przez użytkowników jako uzupełnienie podstawowego systemu. Umożliwi to rozwinięcie i uzupełnienie…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

…systemu o dodatkowe funkcje, np. ankiety, CRM, tworzenie landing page / squeeze page, integrację z zewnętrznym oprogramowaniem i inne.

FUMP 2.0 wyróżni się także zaawansowanymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie dostosowania kampanii do zróżnicowanych grup odbiorców – umożliwi m.in. budowanie zaawansowanych sublist. Oznacza to łatwą segmentację odbiorców i kierowanie wiadomości wyłącznie do osób, które wyraziły zainteresowanie określonymi tematami poprzez kliknięcia w linki w poprzednio wysyłanych wiadomościach.

Jak mówi Piotr Michalak, współwłaściciel Strategii Rozwoju s.c.,“Zwiększa to skuteczność kampanii email marketingowych i jednocześnie satysfakcję czytelników wysyłanych wiadomości”.

FUMP 2.0 jest obecnie w fazie beta-testów, które potrwają do końca sierpnia 2011. Na początku października odbędzie się premiera nowego systemu. Będzie można kupić go na własność, w przeciwieństwie do większości systemów tego typu, które trzeba opłacać abonamentowo.

Wszyscy klienci poprzedniej wersji FUMPa 1.0 otrzymają nowego (FUMP’a 2.0) NetMailer’a za darmo…

NetMailer

_____________________________

[…]  więcej informacji znajdziesz na oficjalnym blogu Dariusza Bogackiego,
menedżera projektu FUMP 2.0.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]