Zmiana warunków współpracy z Dotpay

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Przytaczam informację za operatorem płatności mobilnych ze wskazaniem na nowe korzyści. Oto ona:

“Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że w związku ze zmianami na rynku usług płatniczych (m.in. wejściem w życie przepisów dotyczących dyrektywy europejskiej w spawie usług płatniczych, tzw. PSD), spółka Dotpay Ltd., z którą zawarliście Państwo umowę niniejszym…

[/vc_column_text][vc_column_text]

…wypowiada zawartą umowę o świadczenie usług.

W związku z tym mamy zaszczyt zaproponować Państwu pełną obsługę wszystkich transakcji na platformie dotpay.pl poprzez polska spółkę Dotpay S.A., która jest Agentem Rozliczeniowym w myśl ustawy z dnia 12 września 2002 o elektronicznych instrumentach płatniczych.

Korzyści dla Państwa z tym związane to m. in.:

1). Dostęp do nowych, stale wzbogacanych form płatności, które dotychczas dla Państwa były niedostępne. Są to między innymi takie formy płatności jak: Płacę z iPko, Millenium Transfer, Płać z ING Bank Śląski, TransKasa, BS Wschowa, Płacę z Alior Bankiem, Płace z Citi Handlowy, Polbank EFG, r-Przelew Raiffeisen Bank, Meritum Bank Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, SkyCash, Getin Bank.

2). Bezpłatne przyjmowanie płatności ratalnych poprzez usługę E-Rata: Raty z Alior Bankiem. Jest to dla Państwa całkowicie bezpłatny kanał płatności, który umożliwia rozłożenia przez Państwa klienta kwoty zakupu na wygodne raty.

3). Szybka i profesjonalna obsługa dzięki zastosowaniu najnowszej platformy Microsoft Dynamics CRM 4.0.

4). Dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz podmiotów prawnych niezawodna obsługa kart płatniczych Visa, MasterCard, Diners Club, JCB przy współpracy z First Data Polska S.A. wraz z obsługą standardu 3D Secure, która w znacznym stopniu eliminuje ryzyko fraudów (transakcji oszukańczych), a tym samych chroni Państwa przed możliwością wystąpienia chargebacków.

5). Najszybsze i terminowe wypłaty zgromadzonych środków na rachunek bankowy, przez stabilnego partnera, będącego pod stałym nadzorem Narodowego Banku Polskiego.

Dla 100 osób, które najszybciej dokonają migracji przygotowaliśmy upominek w postaci karty płatniczej prepaid Dotpass!

Pragniemy również poinformować, że założone przez Państwa usługi np. SMS Premium lub PayPerCall, mogą zostać przeniesione.

Prosimy o jak najszybsze dokonanie migracji, co pozwoli Państwu na zachowanie ciągłości świadczonych usług. Pierwszy krok to wypełnienie formularza pod adresem https://ssl.dotpay.pl/migracja.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że nowa oferta pozwoli Państwu na jeszcze lepszy i dynamiczny rozwój e-biznesu.

Z poważaniem, Dotpay Ltd.

Zobacz aktualną ofertę handlową.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]