optymalna komunikacja wizualnaGiełda linków – czy to się opłaca?

kategoria : info · autor 2012-08-02

Jest to pierwsza giełda linków w Polsce – ProLink.pl

Giełda kupna i sprzedaży linków tekstowych ProLink.pl wystartowała produkcyjnie w lutym 2011 roku. To pierwsza taka platforma w Polsce, która pomaga w skutecznym pozycjonowaniu, dając jednocześnie zarobić wydawcom stron internetowych, w tym blogerom.

W pierwszym, testowym miesiącu do platformy zapisało się już kilkaset serwisów a na chwilę obecną dołączyło do nas ok. 2350 prawdziwych stron www.

Jak działa ProLink.pl? Mówiąc w skrócie: wydawcy stron (blogerzy, serwisy informacyjne, wortale) udostępniają na swoich serwisach…

…miejsce na powierzchnię reklamową w postaci linków tekstowych, zarabiając na tym. Platforma ProLink.pl łączy bowiem wydawców z tymi, którzy chcą zadbać o wysokie pozycje swoich stron w wyszukiwarkach i za stosunkowo nieduże pieniądze są w stanie zapłacić za umieszczanie linków na stronach wydawców.

ProLink.pl skupia ich więc i oferuje łatwą w obsłudze platformę on-line służącą rozliczaniu i emisji linków. Dotychczas nie było takiego polskiego zautomatyzowanego mechanizmu. A wszystko odbywa się w kilka klików.

Na początku platforma była dostępna tylko na zaproszenia. Był to również okres intensywnych testów systemu. Dzięki współpracy z użytkownikami i ich opiniom wprowadzono wiele udogodnień, m.in.: automatyczne linki testowe, rozbudowane zarządzanie kampaniami, lepszą indeksację serwisów, kolejkowanie linków, raportowanie i wiele innych praktycznych rozwiązań.

Obecnie ProLink.pl jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z tego innowacyjnego narzędzia.

Z naszych usług korzysta już ponad 450 firm w zakresie działań SEO i liczba ta powiększa się z dnia na dzień.
Wydawcą giełdy ProLink.pl jest polska spółka LeadBullet S.A. specjalizująca się w tworzeniu systemów B2B. Projekty firmy są przygotowywane przez doświadczonych programistów i analityków rynku internetowego.