Dołączyłem do Klubu FM Group Polska

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Aby zapewnić sobie dalszy rozwój mojej idei oraz funkcjonowanie prywatnej strony AT ||| projekt zdecydowałem się na wstąpienie do Klubu FM Group Polska.

Osoby, które znają model funkcjonowania MLM, wiedzą na czym polega status prosumenta i potrafią rozbudowywać swoją strukturę na pewno zainteresuje fakt zaimplementowania do tych działań wyjątkowej platformy internetowej jaką jest…

[/vc_column_text][vc_column_text]

eurypton

Nie muszę chyba dodawać jak ogromne możliwości otwierają się przed każdym z nas, dysponując takim połączeniem: MLM + PP + zapraszanie przez internet.
W dodatku wszystko gotowe (prezentacje i system) oraz w maksymalnym stopniu zautomatyzowane.

Polecam, zobacz krótką 30 minutową prezentację.

A jeśli nie znasz jeszcze wspomnianej firmy (która, de facto znajduje się niedaleko mojego domu), poniżej przedstawiam krótkie info z ich strony głównej:

FM Group Polska jest firmą z branży FMCG działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego. Została założona w 2004 roku we Wrocławiu przez Artura Trawińskiego.

Odniesiony w kraju sukces umożliwił firmie dynamiczne wkroczenie na rynki zagraniczne. Obecnie marka FM Group jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Afryce oraz w Azji. Na całym świecie z FM Group współpracuje około 589.000 Dystrybutorów, z czego ponad 200.000 działa w Polsce.

Produktem flagowym FM Group Polska są wysokiej klasy perfumy i wody perfumowane, tworzone przy współpracy z firmami PERFAND oraz DROM Fragrances. Uzupełnieniem asortymentu są produkty perfumeryjne (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki).

W listopadzie 2008 roku firma wkroczyła w nowy segment, wprowadzając na rynek doskonałej jakości środki czystości pod marką FM Group FOR HOME.

Od października 2009 roku klienci i Dystrybutorzy FM Group mogą korzystać z usług wirtualnego operatora telefonii komórkowej FM Group Mobile.

Najnowsze osiągnięcie FM Group to kolekcja kosmetyków kolorowych FM Group MAKE UP, stworzona w oparciu o składniki mineralne wzbogacone ekstraktami i olejkami roślinnymi.

logo FM Group
Wstąp teraz do Klubu FM Group Polska.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]