Autor i Współtwórcy

[vc_row el_position=”first”][vc_column width=”1/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

Tony

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

Jak możesz się domyślić, jestem pomysłodawcą AT ||| projekt – prywatnej idei w skład której wchodzi również ta strona. Jestem freelancerem, a logotyp AT ||| projekt nie symbolizuje prowadzenia firmy tylko jest moim indywidualnym wyrażeniem się w grafice. Wcześniej oczywiście prowadziłem przez blisko 10 lat firmę: Agencję Reklamową GRAFIT, skąd wzięło się moje doświadczenie.

Napiszę tutaj krótko co chcę uzyskać tworząc serwis tuzel.pl Otóż zamiarem tej strony internetowej jest wytworzenie innych, odmiennych doznań poprzez łamanie konwencji i nieszablonowe podejście do reguł. Z teorii – powinno to wyzwolić w czytającym – impuls do…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_position=”last”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

…dokonania zmiany toku myśli, odwrócenia uwagi od utartych schematów postępowania itp… tylko dla jednego celu: własnych inspiracji.

Abstrahując od powyższego: ile wart jest pomysł? Nie jakiś sztywny system reguł, ale zupełnie nowy pomysł! W dodatku gdy jest to Twoje indywidualne rozwiązanie, i mało tego, którego nikt jeszcze nie wdrożył? Na co więc czekasz…? Zacznij swoją Ewolucję dołączając do AT ||| projekt!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_position=”last”][vc_column width=”1/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

Kate

Pracuje w branży medycznej jako przedstawiciel firmy farmaceutycznej związanej z kardiologią. Jest z wykształcenia polonistką, nie miała okazji pracować w swoim zawodzie, jednak potrafi zrobić wszystko, no prawie wszystko z językiem …polskim.

Uczy się jednocześnie terapii uzależnień. Wolny czas, w pierwszej kolejności, przeznacza na lekturę książek – głównie medycznych i z pogranicza marketingu oraz promocji. W przyszłości chciałaby skupić się na prowadzeniu własnej firmy, która obecnie jest na etapie planów.

O swoich osiągnięciach na pewno napisze tutaj w swoim czasie. Uczestnictwo w Projekcie przyjęła z ciekawością oraz chęcią podzielenia się wiedzą z zakresu wspomagania farmakologicznego procesu Ewolucji. Głównym jej przesłaniem jest: “dbaj o swoje serce, bo masz je tylko jedno”.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

Yrek

Współzałożyciel i twórca własnego systemu MLM. Zajmuje się rekrutacją i rozwojem osobistym pozyskanych do współpracy ludzi oraz rozbudowywaniem struktur. Prowadzi osobiste prezentacje i kursy z zakresu sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta.

Jest Mentorem i duchowo wspiera każdy proces Ewolucji w Projekcie. Zapewnia, że podzieli się swoją sekretną wiedzą nt. marketingu MLM, gdy liczba uczestników Ewolucji osiągnie tzw. masę krytyczną. Nie muszę chyba dodawać, jak cenna jest to wiedza, wiedza która pozwala stworzyć kompletny system Programu Partnerskiego w praktyce.

Zapoznaj się z jego najnowszym systemem: optigen

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

Agnes

Z zawodu psycholog ale pracuje jako szkoleniowiec. Kieruje procesami w firmie dotyczącymi kontaktów międzyludzkich i nadzoruje postępy w ich właściwym wykonywaniu.

Dodatkowo zajmuje się pomocą psychologiczną dla pacjentów w szpitalu wojewódzkim.

Do udziału w Projekcie skłoniło ją moje przypuszczenie, że u niektórych członków mogą wystąpić skutki uboczne w czasie trwania Ewolucji i będzie potrzebna fachowa pomoc psychologiczna. Jednocześnie czuwa nad odpowiednim dozowaniem informacji, aby nie doszło u Ciebie do niekontrolowanych, semantycznych przeciążeń…

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_column_text el_position=”first last”]

John

Menedżer, zajmuje się zarządzaniem strukturą agentów zewnętrznej sieci sprzedaży, na południowo-wschodnią Polskę dla jednej z wiodących instytucji finansowych.

Jako współtwórca Projektu implementuje techniki NLP do procesu Ewolucji co pozwala mu praktycznie pokierować Twoją przemianą. Posiada ogromną wiedzę z zakresu: technik auto-inspiracji, wewnętrznego rozwoju duchowego, w większości pozyskaną od zagranicznych autorytetów i trenerów.

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą książką autorstwa John’a:

Niezmienne zasady ludzi sukcesu

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]