Sekretne prawo przyciągania

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Jakiś czas temu bardzo głośna stała się książka pod tytułem “Sekret”. Chwilę potem zaczęły w sieci pojawiać się filmiki dotyczące właśnie jej oraz zjawiska zwanego “prawem przyciągania”.

Miliony ludzi rzuciły się na te wynalazki chcąc w błyskawiczny sposób odmienić swoje życie, zacząć zarabiać pieniądze…

[/vc_column_text][vc_column_text el_position=”first last”]

…samymi myślami!

W czym więc tkwi sekret? I czy naprawdę to działa?

Metody proponowane przez autora książki oraz autorów setek filmików, które znajdziemy na YouTube, opierają się przede wszystkim na pozytywnej wizualizacji rzeczywistości. W skrócie chodzi o to, by myśleć i wierzyć, że dana rzecz nam się uda, a wtedy osiągniemy wszystkie, nawet najbardziej szalone cele. Autorzy twierdzą, że myśląc pozytywnie możemy zarabiać pieniądze. Tłumaczą nam, że wiara w sukces stanowi już sukces sam w sobie. Chwalą się czekami, które do nich przysyłają obcy ludzie i wpływają na naszą psychikę podprogowo, tworząc teksty godne mistrzów sekty o nazwie “Uwierz w siebie – i niczym się nie zajmuj”.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text el_position=”first last”]

Już dawno naukowcy udowodnili, że pozytywne myślenie doskonale wpływa na nasze życie. Gdy zarażamy ludzi uśmiechem, to oni odruchowo uśmiech nam oddają – gdy wysyłamy do kogoś szczęście, wraca ono do nas ze zdwojoną energią. Jest to prawda dobrze znana i przez wielu potwierdzona. Warto też wiedzieć, że optymiści żyją dłużej, a dzięki hormonom szczęścia produkowanym w ich organizmie są również zdrowsi…

Jak to się jednak ma do zarabiania?

Niestety, wszystkie osoby wierzące w cudowny zysk muszę rozczarować – jakkolwiek pozytywne myślenie wpłynie na nasze życie i stosunki z innymi ludźmi, tak pieniędzy do nas nie przyciągnie. Owszem, wizualizując sobie sukces zwiększamy nasze szanse na niego – to zwykłe działanie psychologiczne polegające na podświadomym zmuszaniu nas do cięższej, bardziej dokładnej pracy.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text el_position=”first last”]

Ponadto wykonujemy nasze zadanie z większym entuzjazmem i zapałem, co wpływa na jakość efektów końcowych. Praca wykonywana przez człowieka szczęśliwego, który wierzy w to, co robi, jest pracą dobrze wykonaną. Jednak nie mają tu miejsca żadne cuda.

Jeśli chcemy zarobić – po prostu znajdźmy na to sposób. Wtedy możemy dopiero zacząć stosować zasady “Sekretu” – w niczym nam to nie zaszkodzi, a zawsze pomoże. Ale nie wierzmy w teorię twierdzącą, że samym myśleniem zdobędziemy fortunę – bądź co bądź mamy już XXI wiek i historie o cudownych wzbogaceniach pod wpływem myśli wypada między bajki włożyć…

____________________
[icon name=”user”]   konsultacja: Sylwia Błach – pisarka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row el_position=”first”][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Poznaj sekrety prawa przyciągania.
Klikając na okładkę możesz kupić poniższą książkę:

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Sekrety prawa przyciągania

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Wszystko o “The Secret”

Dodatkowe informacje zawierające streszczenie jak i opis zasady jak to działa. Kulisy produkcji i marketingu stosowanego w ujęciu tematu, a także kampania marketingowa. Książki i oceny. Jest to zarazem niezwykły fenomen kulturowy, na temat którego nie obyło się bez parodii telewizyjnych. Wszystkie linki zewnętrzne prowadzące do powyższych informacji o filmie znajdziesz:
tutaj
a tu wersja PL

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]