5 sposobów na piątaka…

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Każdy z nas marzy o tym by zarobić jak najwięcej pieniędzy i to jak najmniej bezproblemową metodą.

Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się oferowanym w dość dużych ilościach, różnego rodzaju sposobom, promowanych przez specjalistów od zarabiania…

Niestety, cuda się nie zdarzają i aby zyskać trzeba włożyć w to sporo ciężkiej pracy. Jednak gdy się szuka zajęć przez Internet wszystko i tak wydaje się łatwiejsze – oto lista pięciu najlepszych sposobów na zarabianie w sieci…

[/vc_column_text][vc_column_text el_position=”first last”]

1. Pierwsza, najbardziej oczywista metoda to stworzenie portalu internetowego, który przyniesie prawdziwe zyski. Nie małym echem odbiła się historia założycieli NK, którzy w kilka miesięcy stali się bogaczami. Tak naprawdę wystarczy dobry pomysł i umiejętności programistyczne – i trzeba pamiętać o tym, aby trafić w niszę. Dlatego sprawdźmy dokładnie czego w sieci jest mało, pomyślmy co będzie cieszyć się największym powodzeniem, do jakiej grupy wiekowej nasz pomysł chcemy adresować… I do dzieła! Języki oprogramowania do tworzenia stron www nie są takie trudne!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text el_position=”first last”]

2. Druga metoda wymaga od Ciebie o wiele więcej umiejętności związanych z językami programowania, jednak jeśli jesteś pasjonatem, dasz sobie radę bez problemu. Otóż możesz stworzyć grę – w zależności od zapału i umiejętności może to być zwykła przeglądarkowa platformówka lub skomplikowana, rozbudowana gra indie. Jeśli już osiągnie ona sukces będziesz mógł ją sprzedawać lub zarabiać na reklamach.

3. Oczywiście, zarabianie przez Internet nie musi być związane tylko i wyłącznie z posiadaniem umiejętności informatycznych. W sieci łatwo znaleźć także oferty pracy lub zleceń polegające na np. napisaniu tekstu, sprawdzaniu maili, tworzeniu bazy teleadresowej. Do tego wystarczy trochę sprytu i cierpliwości, a zysk na pewno wkrótce się pojawi. Aby znaleźć tego typu ogłoszenia trzeba jednak codziennie przeglądać popularne portale ogłoszeniowe typu Gumtree czy Oferia.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text el_position=”first last”]

4. Ostatnio coraz bardziej modne stały się wszelkie kursy internetowe – zastanów się więc jakie masz umiejętności i spróbuj tutaj swoich sił. Możesz udzielać korepetycji wykorzystując kamerkę internetową lub nagrywać filmiki instruktażowe i potem je sprzedawać w sieci. Wszystko zależy od tego czy coś potrafisz. Zysk może nie będzie zbyt wielki, ale na pewno stały – i o to chodzi.

5. Warto także przejrzeć portale oferujące pieniądze za daną aktywność – pisanie tekstów, klikanie w linki etc. Co prawda zarobione w ten sposób pieniądze nie będą mogły stanowić nawet połowy tradycyjnej pensji, jednak to zawsze dobry sposób, by w wolnej chwili trochę sobie dorobić.

Internet jest niezbadanym źródłem wiedzy i możliwości – dlatego jeśli żaden z wymienionych pomysłów Ci nie odpowiada, nie martw się, tylko wymyśl własną metodę! Wystarczy poszukać inspiracji i być odważnym w realizacji swoich ambicji – a wtedy każde drzwi będą stały przed Tobą otworem. Nie bój się ryzyka i rób to, w czym jesteś najlepszy, a zarabianie przez Internet stanie się nie tylko sposobem na życie, ale także prawdziwą przyjemnością.

____________________
[icon name=”user”]   konsultacja: Sylwia Błach – pisarka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]