Po co mi prywatna strona internetowa?

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Internet to nieograniczone źródło wiedzy, które w ostatnich latach przeżywa swój rozkwit. Dzięki niemu oszczędzamy cenny czas i pieniądze.

Praktycznie każda firma posiada swoją stronę internetową, prezentując profil swojej działalności, dane kontaktowe czy też prowadząc sprzedaż swoich produktów lub usług on-line. W ten sposób dociera ona do nieograniczonej rzeszy klientów na całym świecie.

Również osoby prywatne posiadają swoje strony w Internecie, ponieważ jest to ciekawy sposób na…

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_column_text]

…zaprezentowanie innym swojej osoby. Na własnej stronie można prowadzić bloga, forum czy też prezentować własną twórczość. Jeżeli zamieszczone przez nas treści przyciągną wielu internautów to stanie się ona również przedmiotem zainteresowania wielu firm, które będą chciały np. wydzierżawić powierzchnie reklamowe na naszej stronie.

Zarobek może nam przynieść także sprzedaż usług w systemie partnerskim. W ten sposób połączymy przyjemne z pożytecznym zyskując popularność, nowe znajomości i dodatkowe fundusze.

To tylko od nas zależy jak będzie wyglądała nasza strona, co się będzie na niej znajdowało, co daje nam uczucie bycia niezależnym współtwórcą Internetu. Na własnej stronie, którą jest w stanie zobaczyć cały świat możemy chwalić się do woli swoimi osiągnięciami, opowiadać o swoich zainteresowaniach, komentować to, co dzieje się w kraju czy na świecie jak również polemizować z innymi internautami na różne tematy.

Własna strona internetowa może również ułatwić nam komunikację z bliskimi. Nie trzeba już wywoływać naszych zdjęć z wycieczek, ze ślubu czy też naszych pociech i przesyłać ich tradycyjną pocztą lub też pocztą mailową, która jak wiadomo ma pewne ograniczenia, a przesyłanie dużych plików często kończy się niepowodzeniem czy też spowodowaniem zablokowania się komputera. Pliki ze zdjęciami można umieścić bezpośrednio na stronie. W ten sposób rodzina nawet z innego kontynentu może je z łatwością obejrzeć. Nie musimy też nosić płyt czy pendriva do znajomych, ponieważ mogą oni sobie ściągnąć zdjęcia bezpośrednio z naszej strony.

Jeżeli mamy jakiś problem czy pytanie, na które nie możemy znaleźć odpowiedzi to taka strona będzie świetnym miejscem, aby podzielić się swoimi dylematami z innymi. Na pewno prędzej czy później znajdzie się ktoś, kto nam pomoże w rozwikłaniu tego, co nas dręczy.

Jak widać posiadanie własnej strony może przynosić wiele korzyści, dać nam poczucie spełnienia oraz generować dodatkowy dochód.

____________________
[icon name=”user”]   konsultacja: Ewelina Rękawek – specjalista ds. telemarketingu

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_raw_html el_position=”first last”]JTNDc2NyaXB0JTNFJTBBJTNDJTIxLS0lMEF2YXIlMjBkJTIwJTNEJTIwbmV3JTIwRGF0ZSUyOCUyOSUzQiUwQXIlMjAlM0QlMjBlc2NhcGUlMjhkLmdldFRpbWUlMjglMjklMkFNYXRoLnJhbmRvbSUyOCUyOSUyOSUzQiUwQWRvY3VtZW50LndyaXRlbG4lMjglMjclM0NzY3JpcHQlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwJTNBJTJGJTJGdHJhY2tpbmcubm92ZW0ucGwlMkZyb3RhdG9yJTJGQ0QxNDY2OCUyRjEzJTI2anMlM0QxJTI2ciUzRCUyNyUyQnIlMkIlMjclMjZrZXl3b3JkJTNEJTIyJTNFJTNDJTVDJTJGc2NyaXB0JTNFJTI3JTI5JTNCJTBBJTJGJTJGLS0lM0UlMEElM0MlMkZzY3JpcHQlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]