Delegowanie dla początkujących – na podstawie korzystania z serwisu oferia.pl

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Serwis Oferia.pl jest częścią Grupy Allegro. Umożliwia on wymianę informacji i komunikowanie się między osobami zlecającymi pracę, zadania, projekty a wykonawcami zleceń, przez co pozwala zaoszczędzić obu stronom transakcji czas i pieniądze.

Dodatkową zaletą serwisu jest fakt, że rejestracja oraz umieszczenie zlecenia są bezpłatne….

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][vc_column_text]

Użytkownik serwisu, który dodał zlecenie ma dwie drogi działania. Może sam znaleźć wykonawcę czy też usługę lub poczekać aż wykonawcy sami się do niego zgłoszą. Można również zaprosić poszczególnych wykonawców do złożenia oferty wykonania konkretnego zadania. W tym celu najlepiej jest obserwować forum znajdujące się na serwisie, włączyć się do dyskusji, zadawać pytania i zwracać uwagę na fachowość poszczególnych odpowiedzi.

Do swojego zlecenia najlepiej zaproś te osoby, które wydadzą się rozsądne, odpowiedzialne i znają się na rzeczy. Można również zapoznać się z rankingiem najlepszych wykonawców w interesującej nas kategorii, obejrzeć ich wizytówki, sprawdzić czy profil ich działalności odpowiada konkretnemu zleceniu i w ten sposób wyselekcjonować grupę potencjalnych wykonawców.

Zleceniodawca według własnego uznania wybiera firmę czy osobę do realizacji zadania. W tym momencie musi nastąpić jeszcze szczegółowe uzgodnienie warunków zlecenia, a następnie wybranie zwycięzcy i wysłanie do wykonawcy prośby o potwierdzenie kontraktu. Akceptacja kontraktu oznacza przyjęcie zlecenia do realizacji. Brak akceptacji ze strony potencjalnego wykonawcy oznacza, że zlecenie zakończyło się dla zleceniodawcy niepowodzeniem.

Wykonawca, który składa ofertę realizacji zlecenia powinien pamiętać, że cena jest istotnym, ale nie jedynym czynnikiem, który zleceniodawca będzie brał pod uwagę. Ważny jest również termin wykonania danego zlecenia, doświadczenie oraz wiele innych istotnych dla zleceniodawcy aspektów. Po wykonaniu danego zlecenia można ocenić jakość współpracy oraz dodać stosowny komentarz.

____________________
[icon name=”user”]   konsultacja: Ewelina Rękawek – specjalista ds. telemarketingu

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_raw_html el_position=”first last”]JTNDc2NyaXB0JTNFJTBBJTNDJTIxLS0lMEF2YXIlMjBkJTIwJTNEJTIwbmV3JTIwRGF0ZSUyOCUyOSUzQiUwQXIlMjAlM0QlMjBlc2NhcGUlMjhkLmdldFRpbWUlMjglMjklMkFNYXRoLnJhbmRvbSUyOCUyOSUyOSUzQiUwQWRvY3VtZW50LndyaXRlbG4lMjglMjclM0NzY3JpcHQlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwJTNBJTJGJTJGdHJhY2tpbmcubm92ZW0ucGwlMkZyb3RhdG9yJTJGQ0QxNDY2OCUyRjEzJTI2anMlM0QxJTI2ciUzRCUyNyUyQnIlMkIlMjclMjZrZXl3b3JkJTNEJTIyJTNFJTNDJTVDJTJGc2NyaXB0JTNFJTI3JTI5JTNCJTBBJTJGJTJGLS0lM0UlMEElM0MlMkZzY3JpcHQlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]